Tak nám prodali kabelovku …

Tak nám prodali kabelovku …

Ohlédnutí za 3. letošním zastupitelstvem města Ostrov

Každé téma řešené na zasedání zastupitelů je pro někoho důležité, ale to jak bude fungovat nový majitel Kabel Ostrov s.r.o., správce kabelových rozvodů a nový poskytovatel internetu po kabelové televizi, velmi ovlivní kvalitu života většiny občanů města, neboť, ať se nám to líbí nebo ne, závislost naší společnosti na telekomunikačních technologiích a internetu zvláště roste geometrickou řadou a je jedno co si o tom myslíme. A občanů s přípojkou na kabelovou televizi, kterou vlastní město, je většina

V první řadě je třeba říci, že jiného vážného zájemce vedení města nesehnalo. Nemá smysl nyní mudrovat proč. Prodej Kabel Ostrov s.r.o. byl na stole dlouho.

Zájemce toho nasliboval hodně a nyní nezbývá než kontrolovat, zda-li svým slibům dostojí.

1) Slíbil, že bude usilovat o udržení počtu aktivně připojených zákazníků.

2) Slíbil, že bude zkvalitňovat stávající služby za stejnou cenu.

3) Slíbil, že bude rozšiřovat nabídku služeb.

4) Slíbil, že v dozorčí radě Kabel Ostrov s.r.o. bude mít své místo i zástupce města.

Posledně uvedený slib je velmi důležitý, neboť díky němu, bude možná nějaká smysluplnější kontrola.

Slib, který přímo nezazněl, ale který je obsažen ve slibu zachování stávajících služeb znamená, že nepřijdeme o možnost zhlédnout na internetu záznamy zasedání zastupitelstev.

Snad už v nejbližších dnech vám budeme moci opět na našich stránkách nabídnout záznam z tohoto zasedání rozdělený podle jednotlivých bodů jednání a zmíněné sliby si budete moci poslechnout na vlastní uši.

Miloslav Liška

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial