Milion chvilek pro zneužívání dětí?

Milion chvilek pro zneužívání dětí?

I v našem městě někteří politici podporují aktivity hnutí s názvem Milion chvilek pro demokracii. Můžeme si o tom myslet cokoliv, je to jejich věc, neboť jsou to dospělí lidé.

Věcí nás všech by ale měla být ochrana našich dětí a škol, aby jejich aktivity nebyly zneužívány na podporu peticí, a shromažďování napojených na Milion chvilek pro demokracii, protože se jedná o spolek, který se tváří apoliticky, ale má jasný politický cíl – sesadit premiéra (viz. obrázek pod textem) – a spolupracuje s různými politiky, kteří se chtějí na této módní vlně zviditelnit.

Z našeho premiéra nejsem nijak nadšený a vždy budu hájit právo na politické vyjádření včetně petic a sdružování včetně spolků a demonstrací i když se budou snažit tvářit jako apolitické, ale propojování školních aktivit s propagací politického názoru či cíle říkám jasné ne.

Miloslav Liška

P.S.: jedno takové zneužití je v Ostrově ve stádiu přípravy. Pokud k němu dojde, bude Trikolora Ostrov požadovat vysvětlení od organizátorů i od těch, kteří mají zodpovědnost za ochranu školních aktivit v Ostrově před propagací politických názorů.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial