Kandidáti za „úplně jiný program“

Kandidáti za „úplně jiný program“

Jak bylo již někde uvedeno, naši kandidáti nejsou odtrženi od reality běžných lidí. Někteří přišli o práci během covidového šílenství a pro všechny bude inflace, nejen energetická, další zásadní komplikací … všichni si též uvědomují, že pokud chtějí něco změnit, nemá smysl se vymlouvat na neschopnost státu, nebo někoho druhého, ale musí to zkusit změnit vlastní aktivitou a mít úplně jiný program i když je to někdy velmi těžké a často mohou být terčem posměchu či opovržení. U nás není žádný kandidát, jak se říká „do počtu“. Je nás 21 a každý máme svůj úkol. Jako lídr kandidátky každému z nich velmi děkuji! Miloslav Liška

Miloslav Liška

Navštívil jsem většinu domácností v Ostrově s nějakým novým elektrospotřebičem, nebo jako technik internetu po kabelové televizi a vím, jak pestré jsou kořeny zdejších občanů i jak se jim tu žije, aniž bych potřeboval průzkumy veřejného mínění.

Pracovní minulost mám celkem různorodou, včetně provozního středně velkého penzionu a vím, co se společností provedl covidismus. Myslím, že nesmysly greendealu, eurounie, válčení … toho napáchají daleko více a intenzivněji i u nás ve městě a jako zastupitel bych chtěl důsledky vůči občanům v maximální možné míře mírnit. Město není, stejně jako stát všemocné, ale nástroje k tomu má.

Ačkoliv jsem doposud nebyl zastupitelem, vím, jak to tu chodí. I proto kandiduji do zastupitelstva našeho krásného města s úplně jiným programem a především s optimismem.

Václav Štěrba

Václav Štěrba žije v Ostrově od svého narození již 44 let. Maturitní vzdělání v oboru Veřejnoprávní ochrana získal na škole TRIVIS v Karlových Varech. Od roku 2001 je ženatý a společně s manželkou Pavlou vychovali dvě děti. Pracuje ve firmě OMA CZ, a.s., kde působí na pozici „DISPEČER DOPRAVY“.

Jeho celoživotním koníčkem je sport hokej, kolo, ale především fotbal, kde působí též jako rozhodčí amatérských a v minulosti i profesionálních soutěží. O fotbalu říká:“Fotbal mě naučil respektu, zdravému sebevědomí, pokoře vůči soupeři, hráčům, funkcionářům a kolegům.“

Je aktivním členem Trikolory.

Dagmar Dohnalová

Vystudovala střední knihovnickou školu.

Od roku 2004 pracuje na Městském úřadu Ostrov jako úřednice.

Nejen v zaměstnání se setkává s mnoha lidmi, kteří ji hodnotí jako přátelskou a nápomocnou řešení jejich problémů.

Přes neochotu zaměstnavatele iniciovala založení Odborové organizace při Městském úřadu Ostrov, aby hájila práva zaměstnanců. Od roku 2018 je předsedkyní této odborové organizace.  

Zájem o problémy zaměstnanců, dalších občanů a obce chce dále rozvíjet jako zastupitelka města Ostrova.

Je rázná, přímá a dotahuje věci do konce. Postará se o větší otevřenost v komunikaci s občany a o podávání pravdivých a přesných informací, což v dosavadním jednání radnice, podle jejího názoru, chybí.

Eduard Mazný

Jmenuji se Eduard Mazný,


Je mi 47 let
Jsem občanem města Ostrova.
Pracuji jako jednatel firmy TONER-ONLINE s.r.o.


Pokud budu zvolen zastupitelem, rád bych, aby se o dalším budoucím rozvoji Ostrova diskutovalo s občany města a ne bez nich.

Petr Papoušek

Jako kuchař pracoval skoro 9let v „Družba“ Ostrov a nadále získával zkušenosti v Německu, Itálii a Švýcarsku. Nebojí se žádné práce. Zvládá zedničinu, instalatéřinu … a v přímém prodeji uplatnil i svou komunikativnost.

Řídí se heslem svého táty:“Když něco děláš, dělej to pořádně!“ a i pro politiku platí:“Špinavým hadrem, čistotu neuděláš.“

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial